Informační linka
+420 601 66 11 11

O firmě

Vraťte se s námi do doby,
kdy kvalitní služba byla standard.

Vaše auto je potřebnou věcí v životě, a aby fungovalo spolehlivě, je nutná jeho řádná údržba. BRF Trans je tu právě od toho. Od tohoto okamžiku můžete kdykoliv nasednout, nastartovat a vyjet ke svému cíli. Jsme centrum služeb pro motoristy a v této chvíli se soustředíme na to, abychom Vám ukázali, jak příjemné může být pouhé přezutí pneu. Nemusíte ztrácet čas a špinit se, stačí k nám přijet, předat svého čtyřkolového mazlíka a pohodlně se usadit ke kávě. Pak už můžete jen sledovat, jak se naši technici s radostí pustí do práce, přezují jej, zkontrolují brzdové destičky, provozní kapaliny a vše potřebné k Vaší plné spokojenosti.

Jsme společnost založena v říjnu 2012. Vzhledem k našim zkušenostem získaných dlouhodobým podnikaním v dopravě, jsme se rozhodli začít nabízet služby pro motoristy a vrátit naše zákazníky do dob, kdy kvalitní služby byly standard. Nabízíme Vam kompletní služby při údržbě vašeho čtyřkolového miláčka.

Jsme společnost založena v říjnu 2012. Vzhledem k našim zkušenostem získaných dlouhodobým podnikaním v dopravě, jsme se rozhodli začít nabízet služby pro motoristy a vrátit naše zákazníky do dob, kdy kvalitní služby byly standard.

Informační linka
+420 601 66 11 11

Pro zákazníky
BRF TRANS s.r.o
Žopy 198,
769 01 Holešov

Otevirací doba:
Po - Pá 7:00 - 17:00
So - Ne dle dohody

Naši partneři:

Odkazy